KERAMIKA - ATELIER ANDĚL
Výroba a kurzy keramiky     

Keramický atelier Mirky Maierové

Rozpisy a ceny keramických kurzů:9:30-12,00

Max. 10 lidí

14:30-16:00

Max. 10 lidí

16:00-18:30

Max. 10 lidí

18:30-21:00

Max. 10 lidí

17:00-20:00

Max. 10 lidí

Pondělí

 -

 -

-

-

-

Úterý

- -

Dospělí

*

 

Dospělí

*

 

-

Středa

- - - -

Jednorázové tematické kurzy dle rozpisu

 C

Čtvrtek

Dospělí

*

-

Dospělí

*

 

Dospělí

*

 

-

Pátek

-

-

-

-

-

Sobota

Vždy jedna sobota v měsíci –tematicky zaměřená

10:00 - 13:30 hod.

Ceny kurzů               

 *Platby budou probíhat vždy na měsíc - 1300,- Kč za 4 lekce.

V ceně je zahrnuto:

Odborné vedení, materiál, výpaly, pomůcky a dekorace. Dále bude  k dispozici čaj nebo káva dle výběru.

C - jednorázové tematicky zaměřené středeční kurzy, platba při zahájení kurzu je 450,- Kč (3 hodinová lekce).  Do třech týdnů si odnesete hotový výrobek. Vhodné pro pokročilé i začátečníky. Vhodné pro zaměstnáním zatížené ženy, které se nemohou uvázat k čtvrtletním kurzům.  

V ceně je zahrnuto:

Odborné vedení, materiál, oba výpaly a dekorační pomůcky, dvě návštěvy (tvorba a zhruba za 14 dnů zdobení). Dále bude k dispozici čaj nebo káva dle výběru.

 ! - jednorázové tematicky zaměřené sobotní kurzy. Platba při zahájení kurzu 550,- Kč (3,5 hodinová lekce). Do třech týdnů si odnesete hotový výrobek. Budeme mít víc času a tak se pustíme do složitějších věcí. Vhodné pro pokročilé i začátečníky. Vhodné pro zaměstnáním zatížené ženy, které se nemohou uvázat k čtvrtletním kurzům.

V ceně je zahrnuto:

Odborné vedení, oba výpaly, materiál a dekorační pomůcky, dvě návštěvy (tvorba a zhruba za 14 dnů zdobení). Dále bude k dispozici čaj nebo káva dle výběru a domácí koláč.

$ - pro studenty 10 % sleva na všechny nabízené kurzy.po předložení nějakého dokladu o tom, že studujete. Určitě se s námi nudit nebudete, vyberte si jakýkoliv kurz, který je určen pro dospělé.

Podmínky kurzů:

Pracujeme v  malé skupince do 10 lidí. Na všechny kurzy doporučuji s sebou pracovní oblečení, stačí dlouhá košile. Přezutí nechám na Vaší úvaze, do dílny není třeba se přezouvat, ale riskujete zašpinění bot. Dále je nezbytné přibalit chuť vyzkoušet si něco nového. Naopak doma nechte obavy z toho, že to nezvládnete. Garantuji Vám, že pod mým vedením to zvládne každý. Dobrá nálada a inspirace? Tak ty už na Vás počkají v mé dílně.  

Pokud se nebudete moci zúčastnit své lekce v rámci čtvrtletního předplatného, pak si budete moci nejvíce 2 lekce nahradit v prvním měsíci následujícího čtvrtletí, pokud by šlo o více lekcí, tak ty Vám pak bohužel propadnou.

Úhrada kurzů bude probíhat vždy na počátku kurzu v hotovosti.

K účasti na kurzu Vás prosím o vyplnění přihlášky.